Hello from Croatia

Davor Bok i dobro dosao odakle si ti moji roditelji su is Crikvenice ja se zovem Sasa :thumbsup:

Bok Sasa, ja sam iz Karlovca, a Crikva mi je na kraju stare rijecke ceste, po meni najbolje ceste za voznju na motoru :thumbsup:.. po ljeti cesto svratim dolje na kupanje..:cool:
poooozdrav.
 
:welcome:
nice bike.... but it looks a little big for you:laugh:

is it better now? :laugh:

14122009124.jpg
 
Hej Janko,
Ja zivim u Sarajevu kada ne radim u Iraqu. Moj Djevojka ima veliki cice i dobra guza. :rofl:
Hoce da govorim dobar Hrvatski. Idemo svako ljeto na otok Pasman jer moja djevojka ima tamo u Mrljane kucu. I jedan put vozio sam moje 2004 Hayabusa kao tvoj ali je narancaste boje. Ako, budem dolazio ovo ljeto moze puno Karlovacko na moru. :beerchug:
Jose Ivan.. Znam da Ivan je Hrvatsko ime..
 
Hej Janko,
Ja zivim u Sarajevu kada ne radim u Iraqu. Moj Djevojka ima veliki cice i dobra guza. :rofl:
Hoce da govorim dobar Hrvatski. Idemo svako ljeto na otok Pasman jer moja djevojka ima tamo u Mrljane kucu. I jedan put vozio sam moje 2004 Hayabusa kao tvoj ali je narancaste boje. Ako, budem dolazio ovo ljeto moze puno Karlovacko na moru. :beerchug:
Jose Ivan.. Znam da Ivan je Hrvatsko ime..

:thumbsup:
bio sam ove godine motorom u Sarajevu, pa u Mostaru, i odlucio se vratiti opet, super je dolje, ljudi toliko topli i jednostavni.. Ako dolazis na more ili prolazis mojim krajevima, javi se, ja mogu popiti puuuno karlovacke:beerchug: a zanima me koliko mozes ti :laugh:

pozdrav..
 
Bok Sasa, ja sam iz Karlovca, a Crikva mi je na kraju stare rijecke ceste, po meni najbolje ceste za voznju na motoru :thumbsup:.. po ljeti cesto svratim dolje na kupanje..:cool:
poooozdrav.


odlicno morat cemo se nac drugi put kad dodem dole hocu ovo ljeto da dodem na godisnji odmor na busu kroz cjelu evropu ali jos ne znam kad cu imat vremena uzivaj busu ovo mi je peta busu :thumbsup:

izvini gramatika mi nije naj jaca :whistle:
 
odlicno morat cemo se nac drugi put kad dodem dole hocu ovo ljeto da dodem na godisnji odmor na busu kroz cjelu evropu ali jos ne znam kad cu imat vremena uzivaj busu ovo mi je peta busu :thumbsup:
izvini gramatika mi nije naj jaca :whistle:

ma super ti je gramatika, bolja nego moj engleski :)
ako budes na svom putovanju po europi namjeravao kroz Alpe, mogu ti poslati karte i rute kuda smo mi isli, dve godine svako ljeto smo lutali motorima po brdima, sve do francuske i Mt. Blanc-a, to je jedino sto se isplati po vrucini i ljeti gledati :-)
hvala na ponudi za dijelove, ako nesto iskoci na ebayu ja ti javim :beerchug:
 
hvala na ponude uvjek sam iso sa autom kroz austrije i svicarske imam tetu i strica u Geneve pa kad sam iso tuda prolazio sam kroz MT. Blanc ali vjerujem da ces ti snat ceste sta ja nezma :beerchug:
 
You guys are killing me with the Croatian....I need a pivo...:beerchug:
 
Davor,

Where do you live? I worked in Vukovar and lived in Dalj for several months and I visited Zagreb often. It is a beautiful country.

Osječko pivo is some of the best I have had.
 
Back
Top